Останні новини

ВІТАННЯ З ДНЕМ ВІЙСЬКОВОЇ КОНТРРОЗВІДКИ СБУ

Указом Президента України від 18 грудня 1991 року визначалось створення військової контррозвідки для контррозвідувального забезпечення національних військових формувань. Саме цей день є професійним святом військових контррозвідників держави. Непростий шлях становлення, реформувань, перепідпорядкувань пройшла ВКР. Прийміть щирі вітання в честь професійного свята. Ви люди високої моралі і честі, патріоти Батьківщини, справжні професіонали. Нехай тільки добро і все найкраще буде у Вашому житті і житті Ваших родин. Довголіття, здоров’я, оптимізму, енергії Вам. Нехай швидше зникнуть існуючі негаразди і наступить покращення в нашому житті.

Читати далі

Ветерани громадських організацій відзначили медиків Ірпінського військового госпіталю

Представники ветеранських організацій військово-патріотичного спрямування ГО «Ветерани військової контррозвідки України» та ГО «Народна гвардія України» відвідали Ірпінський військовий госпіталь.

Читати далі

ВШАНУВАННЯ ПАМ’ЯТІ ВОЇНІВ-ВИЗВОЛИТЕЛІВ З НАГОДИ 75-ОЇ РІЧНИЦІ ЗВІЛЬНЕННЯ УКРАЇНИ

Напередодні річниць визволення України та Києва від фашистських загарбників у Другій світовій війні офіцери та курсанти Академії СБУ разом із представниками ГО «Ветерани військової контррозвідки України» відвідали Національний музей-заповідник «Битва за Київ у 1943 році».

Читати далі
ВІТАННЯ З ДНЕМ НЕЗАЛЕЖНОСТІ УКРАЇНИ

ВІТАННЯ З ДНЕМ НЕЗАЛЕЖНОСТІ УКРАЇНИ

Шановні колеги! Щиро вітаємо з наступаючим Днем Незалежності України. До цього свята наш народ пройшов багатовіковий шлях. Шлях непростий, що був пов’язаний з перемогами та трагічними подіями, але воля, сила привели нас до незалежності. Не все гаразд у молодій державі, та будемо оптимістами. Ви, як ветерани військової контррозвідки, внесли значний вклад у справу оперативного захисту законних військових формувань, військово-економічного потенціалу країни. За це Вам велика вдячність. За активну життєву позицію, участь у військово-патріотичному вихованні молоді багато ветеранів заохочено відомчими нагородами силових структур, відзнаками громадських організацій. Це оцінка Вашого великого вкладу в сферу забезпечення безпеки держави та її військових формувань. Бажаємо Вам в подальшому оптимізму, енергії, міцного здоров’я.

З повагою,
Правління ГО «Ветерани військової контррозвідки України»,
голова правління генерал-майор запасу Матвєєв А. Ф.

Читати далі

До Всесвітнього дня авіації та космонавтики

12 квітня, у Всесвітній день авіації та космонавтики, Міжнародний день польоту людини в космос і День працівників ракетно-космічної галузі України в Київському політехнічному інституті ім. Ігоря Сікорського відбувся круглий стіл, присвячений 58-й річчю польоту в космос Ю.О.Гагаріна та участі КПІ ім. Ігоря Сікорського в освоєнні космічного простору.

Читати далі

Ветерани об’єднуються

16 серпня 2018 року підписаний договір про співробітництво між Громадською організацією «Ветерани військової контррозвідки України» та Громадською організацією «Союз ветеранів Ракетних військ стратегічного призначення».

Читати далі