Голова Правління
ГРОМАДСЬКОЇ ОРГАНІЗАЦІЇ «ВЕТЕРАНИ ВІЙСЬКОВОЇ КОНТРРОЗВІДКИ УКРАЇНИ»

Рішенням установчих зборів Засновників ГРОМАДСЬКОЇ ОРГАНІЗАЦІЇ «ВЕТЕРАНИ ВІЙСЬКОВОЇ КОНТРРОЗВІДКИ УКРАЇНИ» від 18.10.2017 р. Головою Правління організації обраний

Генерал-майор у відставці
МАТВЄЄВ АНАТОЛІЙ ФРАНЦОВИЧ

начальник Головного управління військової контррозвідки СБУ (1995-1999),
начальник Головного управління контррозвідувального забезпечення
правоохоронних органів (1999-2000)

Анатолій Францович Матвєєв народився у 1955 р. у с. Бірки Волинської області в родині військовослужбовця. У 1976 р. закінчив Харківське вище військово-командне училище. Проходив службу на офіцерських посадах у ракетних військах стратегічного призначення (РВСП). У 1980 р. направлений на вищі курси військової контррозвідки (м. Новосибірськ), після закінчення яких проходив службу на оперативних, керівних посадах КДБ, СБУ, підрозділів військової контррозвідки у сфері забезпечення державної безпеки силових структур держави. У 1980 р. брав участь у контррозвідувальному забезпеченні Олімпійських ігор у Москві. Організовував контррозвідувальне забезпечення миротворчих контингентів ООН в країнах колишньої Югославії, Лівані.

З перших років незалежності України займав оперативні та керівні посади в органах державної безпеки. З 1992 р. – заступник начальника Управління – начальник головного відділу військової контррозвідки Управління СБУ у Львівській області. На початку 90-х років формував та очолив Управління військової контррозвідки СБУ  по Західному оперативному командуванню (колишній Прикарпатський військовий округ). З 1994 р. – перший заступник, з 1995 по 1999 рр. – начальний Головного управління військової контррозвідки СБУ. З 1999 до 2000 рр. – начальник Головного управління контррозвідувального забезпечення правоохоронних органів, помічник міністра оборони.