АКАДЕМІЯ СБУ ПЕРЕЙМАЄ ДОСВІД ВЕТЕРАНІВ ВІЙСЬКОВОЇ КОНТРРОЗВІДКИ

Ректор та проректори Національної академії Служби безпеки України зустрілися з головою громадської організації «Ветерани військової контррозвідки» генерал-майором запасу Анатолієм Матвєєвим.

Академія СБУ переймає досвід ветеранів військової контррозвідки

Екскерівник військової контррозвідки СБУ Анатолій Матвєєв подякував керівництву закладу за плідну багаторічну співпрацю та презентував унікальне профільне видання про українську військову контррозвідку: її історію, видатні спецоперації та сучасну роботу ветеранів ВКР. Двадцять посібників передані до бібліотечного фонду Академії для використання у навчальному процесі.

Ректор Андрій Черняк відзначив виняткову роль ветеранів військової контррозвідки у формуванні кадрового потенціалу Служби: «Можливість вчитися у кращих та безпосереднє перейняття досвіду професіоналів-практиків – це обов’язковий елемент підготовки курсантів, який ми плануємо й надалі розвивати та активізувати».

На зустрічі обговорили проєкти з військово-патріотичного виховання, взаємодію в освітній та науковій сферах, спільні заходи з нагоди відзначення важливих історичних подій.

Джерело: http://academy.ssu.gov.ua/ua/news/Akademya-SBU-pereyma-dosvd-veteranv-vyskovo-kontrrozvdki-.htm